Bağlama büyüsü asma

Bağlama büyüsü asma.

Genellikle bağlamabüyüsü olarak isimlendirilmiş olan çeşitli bağlama tılsımı, bağlama vefki, bağlama muskası, veya diğer bağlama işlemlerine verilen isimdir. İplikle bağlama, kaşıkla bağlama, düğümle bağlama, kilitle bağlama, mezara gömerek bağlama, sadece okuyarak bağlama, veya ruhani varlıklar kullanılarak yapılan bağlama ve mıknatıs, iğne, çatal iğne ve benzeri akla hayale gelebilecek pek çok şeyle yapılabilir. Büyü denmesinin sebebi de gerçek büyüsün yanı sıra, en basit bir hacet duası bile halk arasında artık, büyü adını almıştır. Örneğin çocuğu kaybolan birisi için bir dua vermiştim bulunması için. Bana sorulan ilk soru şuydu. Kaybolan çocuğu bulma büyüsü mü bu? Gerisini artık siz anlayın.

Nas indinde bağlama büyüsü diye bilinen bu tür bağlama işlemleri, ağaca balkona rüzgara yada kişinin üzerine asılan tılsımlar vefkler muskalar büyüler , ağaca yada balkon veya ev gibi belirlenmiş bir yere asılırlar. Eğer özel bir yer belirtilmişse buna dikkat etmek gerekir. Aşk, muhabbeti artırma sevgiyi çekme ve celp  işlemlerinde kullanılabilirler. Tılsım olanları  çizgili veya çizgisiz olabilirler. Bir kısmında tütsü kullanılıp bir kısmında ise kullanılmayabilir. Okuması olan ve olmayan çeşitleri de vardır. Yazmadan önce veya yazarken veya yazdıktan sonra okuması olanlar olabilir. Kağıt deri kumaş, gümüş bakır ve benzeri nesnelere yazılabilir. Bazen rüzgarın yazılan tılsımı muskayı vefki büyüyü sallaması ile çalışmaya devam eder. Vefk tılsım yada muska gibi çeşitli şekillerde yapılan sevgi büyüsü adı verilen yollar kendi içlerindeki makalelerde uzun uzun anlatılmıştır.

 

Sevdiğinize kavuşmak için, karı koca arasını ısındırma için, evde huzur ve geçim için, eşinizin dönmesi ve barışması için, sevdiğinize kavuşmak için, arayın Barış hocayı, size halk arasında sevgiliyi getirme büyüsü, gideni geri döndürme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü dedikleri bağlama vefki, bağlama tılsımı, aşk vefki ve aşk tılsımı yapsın, sevdiğinize kavuşun. Bunlar için büyücü geçinen aslında kendisine büyü yapılsa çözemeyecek kişilerle zamanınızı kaybetmeyin.

Bütün siteleri inceleyin, bu kadar detaylı bilgi veren, yaptığı onlarca vefki tılsımı sergileyebilen bir başkasını bulamazsınız. Aklın yolu bir. Aklınız ‘’Barış Hoca’’ diyecektir. Bütün sıkıntılarınızda yardımcı olsun. Öğleden sonra 0541 683 38 10 numaralı telefondan gece 23:00 e kadar ulaşabilirsiniz. Barış Hoca yı arayın sizinde dertlerinize derman arasın. Asılan bağlama büyüsü, bağlama büyüsü asma, bağlamabüyüleri.

Arama terimleri:

  • renkli toplu igneyle yapılan büyüler