Vefklerin kişiye özel yapılması şartmı

Vefklerin kişiye özel yapılması şart mı? Bazı kişiler ise mutlaka her vefkin kişiye özel yapılması gerektiğini yoksa tutmayacağını çünkü her kişinin doğum tarihinin yapısının ve benzeri şeylerin değişik olduğunu, bu yüzden kesinlikle kişiye özel olması gerektiğini yoksa tutmayacağını iddia ederler.

Aman efendim bunun sadece cahilce ve bilgisizce bir iddia olduğunu açıklayayım. Hemde delilli ispatlı bir şekilde. Havas hoca bir şeyi iddia ediyorsa delilini de verir. Öncelikle kısa biz benzetme yaparak olayı izah edeyim, sonrasında açıklamasını yaparım. Her kişinin bünyesi farklı, boyu kilosu yapısı saç göz ten rengi, hormonal değerleri, dna ve rna ve sayamayacağımız kadar çeşitlidir ve farklıdır. Hani bizim ilim hep genelde zahiri hekimlikle açıklanır ya. Bende zahiri hekimlikle anlatayım. Piyasadaki ağrı kesici üreten firmalara sorunuz. Kişiye özel ağrı kesicimi üretiyorlar. Yoksa ağrı kesicileri ayrı grip için ayrı, yanıklar için ayrı gruplarda belirli ilaçlar mı üretiyorlar. Yada Bayer firmasına sorunuz, kaç tane ayrı aspirin üretiyor. Yoksa her hastalığa yönelik belli başlı ilaçlar mı üretiyorlar. Bu soruyu sorarsanız, veya evet öyle olması gerekir diyenlere ne kadar gülerseniz, bu iddia da o kadar komik ve gülünçtür.

Örneğin antibiyotikler, binlerce çeşidi yok. Her kişiye de ayrı üretilmiyor. Ama doktorlar, kişilerin bünyelerine veya diğer sağlık sorunlarına ve alerji dengesi ve benzeri başka etkenleri de değerlendirerek, belli başlı olanları kullanıyor. Bunlarla birlikte vitaminler ağrı kesici veya hastanın ihtiyacına göre değiştirip desteklerler. Bu kısa izahla hemen hemen aynı dertten olan üç aşağı beş yukarı herkese aynı ilaçların rahatlıkla kullanıldığının ispatıdır. Eğer bu açıklama sizi doyurmadıysa daha açık ve net açıklamalar yapayım.

Vefk ilmi pek çok kitapta yer alır. Vefk nasıl yapılır sadece kitaplardan öğrenilmez. Gizli ilimler hazinesi gibi birkaç kitapta bu konu iddia edilir. Orijinal olan kaynakların çoğunda böyle bir iddia yer almaz. Aksine kaynaklarda kişiye özel den ziyade genel olarak herkese aynı şekilde tatbik edilecek vefkler tılsımlar veya formüller sergilenir. Tabiî ki piyasadaki Türkçe kitaptan vefk yapmasını öğrenen daha doğrusu vefk yaptığını sanan kişiler bu iddialarda bulunur. Birçok sıkıntı istek ve hacet için zaten vefkler mevcuttur. Örneğin büyü bozmak için büyü bozma vefki, kısmet açmak için kısmet açma vefki, cin musallatından kurtulmak için cin musallatı vefki, büyüden kazalardan belalardan korunmak için, korunma vefki, aşık etmek yada bağlamak için aşk ve bağlama vefki, psikolojik sıkıntılar, panik atak depresyon, vesvese, manevi ve ruhsal hastalıklar için vefk, manen yükselmek için, istihare, güzellik şirinlik, şifa ve aklınıza gelebilecek her konuda hazır vefkler mevcuttur zaten. Bunları hazırlayan alimlerin bunlar numunedir, kişiye özel hazırlanması gerekir gibi bir iddiaları olmamıştır. Hatta aynı şekilde uygulanması gerektiği belirtmişlerdir.

Şimdi gelelim delillerle ispatlamaya. İmam ı Gazali hz. leri doğum yapan bir bayanın kolay ve zahmetsiz doğum yapması için 2 tane saksı alınacağını ve alınan bu saksıların bir tanesine rakamlı olan vefkin diğerine ise harfli olan vefkin konulması gerektiğini, vede doğum yapacak olan kişinin ayaklarının bu saksıların içine koyarak, ayaklarını bastırması gerektiğini yazar. Haydi şimdi bunu kişiye özel yapsınlarda göreyim. Ne yapabilecekler merak ediyorum. Hani hepsine okuma yapılması gerekiyor ya ne okuyacaklar onu da merak ediyorum. Şimdi imam-ı Gazali hz. leri mi daha iyi biliyor yoksa bizim internet medyumları mı?

 

 

Gelelim diğer örneğe. Aşağıda gördüğünüz vefk yarım baş ağrısı içindir. Ve okuma yapılarak iğne batırılır. Her hanede okunan fatiha sayısı arttırılır. Yani ağrı geçmezse hangi haneye iğne batırılacaksa o hanedeki sayı kadar fatiha suresi ve bir kerede verilen dua okunur. Yani herkese aynı uygulanır. Yok adının ebcedi bulunacakmış, yok doğum tarihine bakılacakmış, yok efendim unsuru kullanılacakmış, yok günlerdir okuma yapılacakmış, buhur yakılacakmış. Hiçbirine gerek yok. Yani tabiri caizse hazır çorba. Suya koy kaynat karıştır, buyurun size çorba. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde. Şimdi diyelimki adamın adı zafer. 1108 kere fatihamı okunacak. Annesinin adını hesaba bile katmayalım, siz anlayın. Artı bu çeşit okumalar çoğu zaman anında netice verir. Bırakın günlerce saatlerce uğraşmayı, anında sonuca ulaşmadır. Tılsımlar konusunda da bu tarz iddia eden çok kişi gördüm. Ama basit bir ayrıntıda bile takıldıklarını gördüm. Onlarda da durum aynıdır. Bahse konu olan vefkimizde budur.

 

 

 

Gelelim diğer bir vefkimize. Cinler le alakalı bu vefki kişiye özel nasıl yapacaklar merak ediyorum. Hatta iddia ediyorum ki nasıl yazılacağını bile bulamazlar. Ne yapacaklar, ebcedini mi ekleyecekler, azimet mi oluşturacaklar?

 

 

Kaale bile almadığım kişiler için muhteşem bir şey söyleyeceğim. Buyurun size yılın komedi vefk sorusu. Bu görmüş olduğunuz aşağıdaki vefk, yazılıp dükkana asılır. Bu ve bunlar gibi yüzlerce ayetler esmalar tılsımlar ve vefk formülleri vardır. Şimdi bu vefk rızık içindir. Soruyorum, bu vefki mekana özel nasıl hazırlanır. Çünkü kişi değil hedef ve yapılması gereken bulunan mekandır. Binanın yapılış başlangıç tarihini mi hesaplayacaksınız, bitiş gününü mü? Binanın burcuna unsuruna göre mi yapacaksınız? Yada dükkan esma okuyamaz, ayet te okuyamaz. İmanı da olmaz, dinide olmaz, dolayısıyla mekanın inancıda yoktur. Şimdi ticarethaneye yönelik yada dükkana özel vefk nasıl yapılır. Binanın yapım tarihi, boyasının rengi kaçıncı katta olduğu, yerlerin neyle kapladığı, hangi adreste olduğu ve benzeri neler dikkate alınacak. Kaideler neler olacak? Sanırım sadece bu üstteki yazımı okuyanlar bile, gerçekten neyin ne olduğunu anlamıştır.

 

 

Gelelim diğer bir konuya, tırnağa yazılan vefkler vardır. O an yazılır ve yolda giden kişiyi çevirmek içindir. Avuca da yazılabilir. Şimdi yolda tanıdığınız yada tanımadığınız, adını bildiğiniz veya bilmediğiniz kişiyi yanınıza getirmek için yapılır. Bırakın doğum tarihini adını bile bilmiyorsunuz ama yanınıza getireceksiniz. Hangi ebcedden hangi burçtan hangi özellikten bahsedebilecekler ki? Artı o kadar bu işi çok iyi bilen ve yapan kişi tanıdım,ve bunların arasında alim denilecek nitelikteki insanlarda vardı. Onların bile böyle bir şeyden söz ettiğini görmedim. Anlayacağınız bir çok vefki yapmak için kişinin değil doğum tarihini burcunu adını bile bilmenize gerek yok. Bu durum tılsımlar içinde geçerlidir. Artık o konuyu da tılsımlarla ilgili bir makalede ele alırım. Bu arkadaşlar bir vefkle dünyayı kurtarırlar. Havas hoca bu ilmi birkaç Türkçe kitaba bakarak, yada internetten birkaç siteye bakarak öğrenmedi. Aksine verdiğim bilgilerle internette bir çığır açtım. Eğer vefk ne demektir, vefk nasıl yapılır bilmek istiyorsanız vefk hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu site size fazlasıyla yeterlidir. Kulaktan dolma ilim olmaz. Yine en doğru bilgiler internette aleminde tek olan Barış hoca tarafından verilmektedir.

Sevdiğinize kavuşmak için, karı koca arasını ısındırma için, evde huzur ve geçim için, eşinizin dönmesi ve barışması için, sevdiğinize kavuşmak için, arayın Barış hocayı, size halk arasında sevgiliyi getirme büyüsü, gideni geri döndürme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve evlilik büyüsü dedikleri bağlama vefki, bağlama tılsımı, aşk vefki ve aşk tılsımı yapsın, sevdiğinize kavuşun. Bunlar için büyücü geçinen aslında kendisine büyü yapılsa çözemeyecek kişilerle zamanınızı kaybetmeyin. Ayrıca büyü bozma, kısmet açma, rızık açma, nasip açma, baht şans talih açma, büyüden korunma, cin musallatı ve cinden korunma, panik atak depresyon, ruhsal sıkıntı aileleri tarafından karşı çıkılan evlilikler de dahil pek çok konuda Barış hoca sizlerin hizmetindedir. Arayın sizde dertlerinizden kurtulun.

Bütün siteleri inceleyin, bu kadar detaylı bilgi veren, yaptığı onlarca vefki tılsımı sergileyebilen bir başkasını bulamazsınız. Aklın yolu bir. Aklınız ‘’Barış Hoca’’ diyecektir. Bütün sıkıntılarınızda yardımcı olsun. Öğleden sonra 0541 683 38 10 numaralı telefondan gece 23:00 e kadar ulaşabilirsiniz. Barış Hoca yı arayın sizinde dertlerinize derman arasın

Vefkler nasıl taşınır

Vefkler nasıl taşınır:

Özel olarak belirtilmemişse boyunda yada sağ pazu da taşınır.özellikle Şifa konularında bazen çeşitli aza isimleri zikredilir. Bunlara riayet etmek gerekir. Vefkler  sonradan iğne veya başka bir cisimle delinmemelidir yada yerlere düşürülmemeye dikkat edilmelidir. Cünupken muska taşımamaya, yere düşürmemeye dikkat edilmelidir. Muska ile tuvalete girilebilir.  Fakat, bunun için 7 kat naylona sarılmış olmalıdır. Gerek gümüş olsun gerek altın kağıda, hangisine yazılmış olursa olunsun sarılı değilken girmek uygun değildir. Bu konuya dikkat etmek gerekir.  Yapılan bu tip hatalardan dolayı sıkıntılar çıkıp zarar görebilirsiniz. Eğer mavi bir beze konup taşınacak yada balmumu ile kaplanacak gibi özel bir taşıma şekli belirtilmişse, verilen tarife uymak gerekirvefk tılsımı medyum medyumlar aşk büyüsü bağlama büyüsü büyüsü büyü bozma kısmet açma aşk vefki bağlama vefki vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı cin musallatı aşk muskası bağlama muskası muskası sevgi büyüsü muhabbet büyüsü şirinlik büyüsü kısmet açma cin musallatı büyü bozma sevgi büyüsü aşk büyüsü muhabbet büyüsü bağlama büyüsü rızık açma aşk vefki bağlama vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı aşk muskası büyüsü bağlama muskası sevgi vefki sevgi tılsımı

Diğer vefk çeşitleri

Diğer vefk çeşitleri:

Bazı vefkler vardırki,  klasik vefk şablon ve çeşitlerinden biraz daha farklı şekillerdedir. Bunlar birbirlerinden çok farklıdırlar. Alışılagelmiş şekillerin çok dışında şekiller görülebilir. Bazen kareler normal şablonlardaki gibidir, bazı haneler boştur bazıları doludur. Bazen vefkler iç içe geçmiştir, bir vefkin içinde çok daha fazla sayıda vefkler yada daireler veya tılsımlar bulunabilir. Bazılarına ise vefk demek bile güçtür. Bunların bir kısmında yazım sırası sözkonusu olur. Fakat diğer vefk konularında belirttiğimiz gibi bazılarında ise yazım sırasına gerek yoktur. Muhabbet sevgi aşk büyü bozma bağlama cin peri musallatı atma şirinlik kısmet açma koruma rızkın artması işin gücün yolunda gitmesi ilmin artması hafızanın güçlenmesi bereket şifa ve pek çok konuda kullanılır.

Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş cam ayna taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. 2 li 3 lü 4 lü ve daha çok haneli olarak yapılabilir

Bazı vefkler vardırki,  klasik vefk şablon ve çeşitlerinden biraz daha farklı şekillerdedir. Bunlar birbirlerinden çok farklıdırlar. Alışılagelmiş şekillerin çok dışında şekiller görülebilir. Bazen kareler normal şablonlardaki gibidir, bazı haneler boştur bazıları doludur. Bazen vefkler iç içe geçmiştir, bir vefkin içinde çok daha fazla sayıda vefkler yada daireler veya tılsımlar bulunabilir. Bazılarına ise vefk demek bile güçtür. Bunların bir kısmında yazım sırası sözkonusu olur. Fakat diğer vefk konularında belirttiğimiz gibi bazılarında ise yazım sırasına gerek yoktur. Muhabbet sevgi aşk büyü bozma bağlama cin peri musallatı atma şirinlik kısmet açma koruma rızkın artması işin gücün yolunda gitmesi ilmin artması hafızanın güçlenmesi bereket şifa ve pek çok konuda kullanılır.

Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş cam ayna taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. 2 li 3 lü 4 lü ve daha çok haneli olarak yapılabilir.vefk tılsımı medyum medyumlar aşk büyüsü bağlama büyüsü büyüsü büyü bozma kısmet açma aşk vefki bağlama vefki vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı cin musallatı aşk muskası bağlama muskası muskası sevgi büyüsü muhabbet büyüsü şirinlik büyüsü kısmet açma cin musallatı büyü bozma sevgi büyüsü aşk büyüsü muhabbet büyüsü bağlama büyüsü rızık açma aşk vefki bağlama vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı aşk muskası büyüsü bağlama muskası sevgi vefki sevgi tılsımı

Teksir Vefk

Teksir vefkleri:

Verilen harfleri verilen usule göre  yerlerini değiştirerek yapılan usuldür. Buna göre en başta yazılan sıralamaya gelinceye kadar harflerin yerleri aynı sıralamaya göre değiştirilir.

Örnekte nasıl yapıldığı açık bir şekilde görülmüştür. Her hane, bir alta aynı şekilde  harflerin yerinin değişmesiyle yazılır.  Bu örnekte yazım sırasını tek tek yazıp kafa karıştırmak yerine çok basit bir şekilde tarifini veriyorum. Eğer hane sıralamasına göre sizlere sunarsam kafanız çok karışır, vede anlamakta zorularnırsınız.  Bu örneğe bakamanız size yetecektir

Her satır, bir alttaki satıra ok işaretlerinde gördüğünüz gibi yerleştirelecektir. Örnekte Halık esması ile Ali isminin teksir li halidir. Teksir li vefklerde en baştaki hane gelene kadar harfler yerlerine yerleştirilmeye devam edilir. Bu resimde 4. satırda vefk tamamlanmıştır. 5. satır yazılmayacaktır. Burada 5. satıra gelindiğinde en baştaki satırın ortaya çıkacağını ifade edebilmek için başka bir renkle yazdım. Muhabbet sevgi aşk büyü bozma bağlama cin peri musallatı atma şirinlik kısmet açma koruma rızkın artması işin gücün yolunda gitmesi ilmin artması hafızanın güçlenmesi bereket şifa ve pek çok konuda kullanılır.

Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş cam ayna taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. 2 li 3 lü 4 lü ve daha çok haneli olarak yapılabilir.vefk tılsımı medyum medyumlar aşk büyüsü bağlama büyüsü büyüsü büyü bozma kısmet açma aşk vefki bağlama vefki vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı cin musallatı aşk muskası bağlama muskası muskası sevgi büyüsü muhabbet büyüsü şirinlik büyüsü kısmet açma cin musallatı büyü bozma sevgi büyüsü aşk büyüsü muhabbet büyüsü bağlama büyüsü rızık açma aşk vefki bağlama vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı aşk muskası büyüsü bağlama muskası sevgi vefki sevgi tılsımı

Çok öğeli vefk

Çok öğeli vefk:

Çok öğeden kastımız, vefk hanelerinin içinde birden fazla öğenin kullanılmasıdır. Bir hane içinde bazen sayı ve harf,  sayı ve tılsım, harf ve tılsım kullanılabilir. Bunların yanında hem rakam hem harf hemde semboller de kullanılabilir. Örneğin yazılan kelime yada harf, tılsım yada sayı  ayrı bir sırada yazılabilir. Yazılacak olan her öğenin ayrı ayrı yazım şeklinin sıralarını bilmek gerekir. Sembollerden kastımız hatem yada tılsımlarıdır.

Muhabbet sevgi aşk büyü bozma bağlama cin peri musallatı atma şirinlik kısmet açma koruma rızkın artması işin gücün yolunda gitmesi ilmin artması hafızanın güçlenmesi bereket şifa ve pek çok konuda kullanılır.

Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş cam ayna taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. 2 li 3 lü 4 lü ve daha çok haneli olarak yapılabilirvefk tılsımı medyum medyumlar aşk büyüsü bağlama büyüsü büyüsü büyü bozma kısmet açma aşk vefki bağlama vefki vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı cin musallatı aşk muskası bağlama muskası muskası sevgi büyüsü muhabbet büyüsü şirinlik büyüsü kısmet açma cin musallatı büyü bozma sevgi büyüsü aşk büyüsü muhabbet büyüsü bağlama büyüsü rızık açma aşk vefki bağlama vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı aşk muskası büyüsü bağlama muskası sevgi vefki< a href="http://www.sevgitilsimi.org" title="sevgi tılsımı">sevgi tılsımı

7 li yedili vefk

Yedili vefkler:

Yedili vefk örneği. pek çok değişik konuda kullanılabilir.

Evlilik, şirinlik, muhabbet işlerine uygun olduğu yazılmaktadır. Fakat genel olarak sık kullanılan bir vefk değildir. Muhabbet işleri için genel olarak üçlü ve dörtlü vefkler daha sık kullanılmaktadırlar. Daha öncede belirttiğimiz gibi bunlar sadece genel olarak ne işe yaradığını belirtmek içindir. Her husus içinde kullanılabilir. Cuma günü Zühre saatte olanların tesiri diğer günlere nazaran daha iyidir. Örnekte göreceğiniz vefk pek çok ayrı işlerde kullanılabilen bir vefk çeşididirvefk tılsımı medyum medyumlar aşk büyüsü bağlama büyüsü büyüsü büyü bozma kısmet açma aşk vefki bağlama vefki vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı cin musallatı aşk muskası bağlama muskası muskası sevgi büyüsü muhabbet büyüsü şirinlik büyüsü kısmet açma cin musallatı büyü bozma sevgi büyüsü aşk büyüsü muhabbet büyüsü bağlama büyüsü rızık açma aşk vefki bağlama vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı aşk muskası büyüsü bağlama muskası sevgi vefki sevgi tılsımı

Havas ilminde gerekli bilgiler

Havas ilminde dikkat edilmesi gerekenler.

Bu işleri yapan kişilerde ruhani ve cismani pekçok sorun çıkabilir. kişilerde çarpılma ruh hali bozukluğu uyku bozukluğu hayal görme vesvese işlerin ters gitmesi ağırlık baş ağrısı gibi durumlar ortaya çıkar.

İyi korunasın, çünkü bu ilimin her dalı direk ruhanilerin inisiyatifiyle gerçekleşir bunu unutma, sürekli onlarla uğraştığın içinde sık saldırılara maruz kalabilirsin .sürekli koruma taşı ve her gün koruma ayet veya duaları oku ki iyi korunasın

Yazılan her yazı veya okunan her duanın kendine has hüddamları vardır onların harekete geçmesiyle bizim hacetlerimiz yerine gelir. Hacetlerimizi yerine getirtebilmek içinde maneviyatta bir yer sahibi olmak gerekir eğer maneviyatta bir mevkiniz yoksa ruhaniler size itaat etmez yada işi gerektiği gibi yapmaz yada kısa sürede işi bırakır. Eğer ruhaniyette bir yeriniz olursa hacetlerinizi kolaylıkla yerine getirirler
(işin melaike boyutu varsada burada konu çok dağılacağı için açmamayı uygun gördüm)

Her insanın kendine has bir ruhaniyyeti vardır onları rahmani yönden kuvvetlendirmek için ibadetlerinizi mümkün olduğu kadar yapın farz vacib ve sünnetlerden sonra nafile ibadetleri mümkün olduğu kadar fazlalaştırın siz gerekli olan ibadeti yaparsanız zaten birçok kapı size kendiliğinden açılacaktır.

Riyazetle tutulan orucun çok önemi vardır kişiyi çok çabuk yükseltir riyazetten kast olunan şey insanlarla görüşmeden ve hayvansal gıda yemeden yapılan oruçtur bal süt tereyağı veya içinde hayvansal madde olan çikolata margarin vs. ürünlerde yenmez. Tutulan oruçlarla kişinin nefsi ıslah olduğu için murada ermek çok yakındır mümkün olduğu kadar insanlardan uzak bir yerde yapılırsa kişi dünya işini düşünmez ve başarılı olur

Uykuyu azaltmak yemeyi azaltmak ve mümkün olduğu kadar hergün belirli sure,esma, dua yada salavat ı şerifeler okumak ta kişilerin manen çabuk yükselmesine vesiledir

Okuduğunuz veya yazdığınız dua vefk esma tılsım ve her neyse eğer mümkünse doğruluğunu kontrol edin tılsımlarda böyle bir olanak yoktur ama vefkler olsun yada ayetler kontrol edilebilir
gerek Türkçe gerek Arapça yada Osmanlıca baskı yada el yazması olsun birçok kitaplarda ayetlerde dahi yanlışlıklar oluyor vefk esma yada tılsımların halini siz düşünün artık
Kitaplardaki formüllerin çoğu birbirinden kopya usulü ile devam etmiştir bu kopya çekme esnasındaki bazı hata veya yanlışlıklardan dolayı yanlış kaydedilir. Başkalarıda o yanlış kopyadan da kopya çekerek bu şekil çoğalır bu yüzden günümüzdeki pekçok formül özelliklede tılsım yanlıştır.Bazen aynı formülü değişik kaynaklarda birbirine benzer fakat değişik olarak görürsünüz bu kopyadaki yanlışlıkların bir sonucudur yaptığınız işi elinizden geldiği kadar doğru yapın birçok kez ayetler bile eksik yada yanlış yazılmıştır. Eğer yanlış iş yaparsanız murada eremezsiniz

Kur’an ı kerimi doğru okuma ve yazmasını ayrıca osmanlıcayı da öğrenin çünkü Türkçe kitaplar size sadece belirli bir yol katettirebilir eğer çok ilerlemek istiyorsanız mutlaka öğrenin kur’an ı kerimi okumasını bilen kişiler osmanlıcayı çok çabuk öğrenirler ayrıca baskı kitaplarda verilmeyen yada gizli tutulan bazı hususları da öğrenirsiniz

Hüddam yani size sürekli yardım edecek bir ruhani sahibi olmak bu işin en önemli noktalarından biridir hüddam almak gerçekten kolay bir olay değil ve tehlikelidir mutlaka bu işin ehli olan bir kimseden yardım istenerek yapılmalıdır.yoksa çok vahim sonuçlar ortaya çıkabilir

Allah korusun bu uğurda çok kişi zarar görmüştür. Hatta bir kişi bana riyazet esnasında ruhaniler tarafından işkence gördüğünü bile söyledi Bazen riyazeti tamamladığınız halde hüddamın gelmediğini görebilirsiniz bu bazen şartlardaki bilmediğiniz bazı eksikliklerden kaynaklanır

Ve bu işin erbabı birinden icazet alınki yaptıklarınıza icabet olunsun.
Bazen şartlar tam olarak yerine getirilmiş dahi olsa davete istenilen icabet olmamış olabilir.
Bu tip durumlarda daveti tekrarlamak icap eder.

Şunuda unutmayınki her şey Allah tandır(C.C.). başarıda Allah tandır
En doğrusunu Allah bilir

vefk tılsımı medyum medyumlar aşk büyüsü bağlama büyüsü büyüsü büyü bozma kısmet açma aşk vefki bağlama vefki vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı cin musallatı aşk muskası bağlama muskası muskası sevgi büyüsü muhabbet büyüsü şirinlik büyüsü kısmet açma cin musallatı büyü bozma sevgi büyüsü aşk büyüsü muhabbet büyüsü bağlama büyüsü rızık açma aşk vefki bağlama vefki aşk tılsımı bağlama tılsımı aşk muskası büyüsü bağlama muskası sevgi vefki< a href="http://www.sevgitilsimi.org" title="sevgi tılsımı">sevgi tılsımı